KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965453
nr 1496 5453
Erik B Gustafsson, modell. Signerad, daterad 95. Olja på duk, 61x46 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:08:46
500 kr